Kjøreramper DEF140-400MM, Medium Loads, Inntil 5,0m, Maks 7,1 tonn – Ramper.no
Ramper.no For bedre tilgjengelighet for proffe og private kunder
Handlevogn 0
Kjøreramper DEF140-400MM, Medium Loads, Inntil 5,0m, Maks 7,1 tonn
Bredde pr kanal: 400mm/460mm
LASTEKAPASITET PR PAR* BREDDE (PR KANAL) VEKT
TYPE 1,0M 1,5M 2,0M LENGDE INTERN EKSTERN (PR KANAL)
DEF140.25
6350KG 7100KG 7100KG 2500MM 430MM 460MM 45,0KG